Międzynarodowy dzień dziergania w miejscach publicznych
To otwarte spotkanie dla wszystkich miłośników rękodzieła – zarówno tych, którzy robią cuda z włóczki, jak i tych, którzy dopiero uczą się, gdzie kończy się oczko, a zaczyna frustracja. Spotykamy się w przestrzeniach wspólnych Terminala – przy dobrej pogodzie na patio, a w razie deszczu w galerii na parterze. To okazja, by wspólnie tworzyć, wymieniać się doświadczeniami i po prostu spędzić czas w spokojnej, twórczej atmosferze. Nad przebiegiem wydarzenia czuwają czujni i pomocni instruktorzy, więc nikt nie zostanie sam z plątaniną włóczki.
Materiały i narzędzia do dziergania dostępne na miejscu.
Wstęp wolny







