Terminal kultury Gocław
ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24, 03-984 Warszawa

Filia Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe
ul. Podskarbińska 2, 03-833 Warszawa
NIP: 113-19-83-943 | REGON: 011217870
Nr konta bankowego: 88 2490 0005 0000 4530 4375 2288

Dojazd
Autobusy: 135, 311, 148, 151, 225
Zapraszamy także rowerzystów, przed budynkiem posiadamy stojaki na rowery.

Godziny pracy
Terminal Kultury Gocław – poniedziałek – niedziela | 8.00 – 22.00
Sekretariat – poniedziałek – piątek | 10.00 – 14.00

Kierownik | Jacek Białek
kierownik@terminalkultury.pl

Sekretariat czynny w godzinach 10:00-14:00
sekretariat@terminalkultury.pl

Imprezy
imprezy@terminalkultury.pl
tel. (22) 277 08 12

Zajęcia
zajecia@terminalkultury.pl
tel. (22) 277 08 12

Księgowość
finanse@terminalkultury.pl
tel. (22) 277 08 13

Administracja
administracja@terminalkultury.pl
tel. (22) 277 08 13

Promocja
promocja@terminalkultury.pl

Galeria
galeria@terminalkultury.pl