Terminal Kultury Gocław
ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24, 03-982 Warszawa

Filia Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe
ul. Podskarbińska 2, 03-833 Warszawa
NIP: 113-19-83-943 | REGON: 011217870
Nr konta bankowego: 88 2490 0005 0000 4530 4375 2288

Dojazd
Autobusy: 135, 311, 148, 151, 225
Zapraszamy także rowerzystów, przed budynkiem posiadamy stojaki na rowery.

Godziny pracy
Terminal Kultury Gocław | poniedziałek – niedziela  8:00-22:00
Kasa | poniedziałek – piątek  10:00-18:00

Kierownik | Jacek Białek
kierownik@terminalkultury.pl
tel. (22) 277 08 15

Biuro obsługi zajęć i wydarzeń | tel. (22) 277 08 41
Barbara Jaworska | biuro@terminalkultury.pl

Kasa | tel. (22) 277 08 11
Małgorzata Kowalska | kasa@terminalkultury.pl

Animacja | MAL | tel. (22) 277 08 36
Agata Kubrak | tel. 734 462 002, projekty@terminalkultury.pl
Zuzanna Piątkowska | animacja@terminalkultury.pl

Akustycy | akustyk@terminalkultury.pl

Organizacja wydarzeń | tel. (22) 277 08 12; (22) 277 08 17
Kinga Nazaruk | imprezy@terminalkultury.pl
Alicja Poziemska | wydarzenia@terminalkultury.pl

Organizacja zajęć stałych | tel. (22) 277 08 16; (22) 277 08 14
Wiktoria Komorowska| warsztaty@terminalkultury.plzajecia@terminalkultury.pl

Promocja | Galeria | tel. (22) 277 08 32
Agnieszka Wlachos | promocja@terminalkultury.pl

Promocja | Grafika
Aleksandra Olszewska | grafika@terminalkultury.pl

Administracja | tel. (22) 277 08 33; (22) 277 08 42
Joanna Wyszyńska | administracja@terminalkultury.pl
Joanna Laskosz | administracja1@terminalkultury.pl

Księgowość | tel. (22) 277 08 13
Bożena Brodzik | finanse@terminalkultury.pl