Terminal Kultury Gocław
ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24, 03-982 Warszawa

Filia Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe
ul. Podskarbińska 2, 03-833 Warszawa
NIP: 113-19-83-943 | REGON: 011217870
Nr konta bankowego: 88 2490 0005 0000 4530 4375 2288

Dojazd
Autobusy: 135, 311, 148, 151, 225
Zapraszamy także rowerzystów, przed budynkiem posiadamy stojaki na rowery.

Godziny pracy
Terminal Kultury Gocław – poniedziałek – niedziela | 8.00 – 22.00
Sekretariat | Kasa – poniedziałek – piątek | 9.00 – 17.00

Kierownik | Jacek Białek
kierownik@terminalkultury.pl
tel. (22) 277 08 15

Kasa | tel. (22) 277 08 11
Małgorzata Kowalska | kasa@terminalkultury.pl

Sekretariat | sekretariat@terminalkultury.pl

Projekty | MAL | tel. 734 462 002
Agata Kubrak | projekty@terminalkultury.pl

Akustycy | akustyk@terminalkultury.pl

Organizacja wydarzeń | tel. (22) 277 08 12
Kinga Nazaruk | imprezy@terminalkultury.pl
Alicja Poziemska | wydarzenia@terminalkultury.pl

Organizacja zajęć stałych | tel. (22) 277 08 14; (22) 277 08 16
Aneta Wróbel | zajecia@terminalkultury.pl
Wiktoria Komorowska| warsztaty@terminalkultury.pl

Promocja
Agnieszka Wlachos | promocja@terminalkultury.pl

Galeria | galeria@terminalkultury.pl

Administracja | tel. (22) 277 08 13
Joanna Wyszyńska | administracja@terminalkultury.pl

Księgowość | tel. (22) 277 08 13
Bożena Brodzik | finanse@terminalkultury.pl