Przejdź do zawartości
CePeK
Biblioteka
Uniwersytet III Wieku
CePeK
Biblioteka
Uniwersytet III Wieku
Facebook
Instagram
Toggle Navigation
Wydarzenia
Wydarzenia
Wydarzenia MALu
Wydarzenia dla szkół
Zajęcia
Zajęcia 2023/2024
Oferta dla szkół
Zajęcia / Warsztaty / Koncerty
Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej
Strefazajec.pl
Aktualności
Aktualności
Galeria Sztuki
Animacja
MAL Odlot
Współpracownia
Program
Regulamin MAL
Projekty
Wolontariat
Partnerstwa
Orkiestra Społeczna
Kontakt
ZAJĘCIA
Strona główna
»
ZAJĘCIA
Powrót do wyboru Zajęć
Sztuka Bez Granic: Warsztaty Artystyczne Dla Dzieci
StresOut – Małgorzata Małas
Magiczny świat zabawek |6-12| – Patrycja Wojtkowska
Warsztaty tworzenia gier komputerowych |12-99| – Antoni Gudejko
Ceramika |8-12| – Justyna Podgorodecka
Trening mamy z córką |5-65| – Renata Miszewska
Ceramika & rzeźba |15-99| – Justyna Podgorodecka
WokArtysta – studio dla wokalistów – Poznaj siebie i pokochaj SWÓJ GŁOS
Studio Musicalowe dla dorosłych „Łowcy Talentów” – Casting
WokArtysta – studio dla wokalistów – indywidualne zajęcia wokalne
Jaskinia Spokoju – Medytacja Relaksacyjna dla Każdego
Rysunek i malarstwo – Bartłomiej Gerłowski
Rysunek i malarstwo |50+| – Bartłomiej Gerłowski
Przygotowanie do egzaminu na Akademii Sztuk Pięknych
Pilates funkcjonalny |18+| – Ewa Cybulska
Taniec współczesny |18+| – Agnieszka Aftyka
Ceramika |5-8| – Sławomira Wardzyńska
Gimnastyka korekcyjna „Zdrowe plecki” |3-5|
Digital Art |9-12|
Digital Art |10-12|
Gitara – Jan Kasprzyk
Muzyczny Domek – Małe Nutki |1,5 – 3|
Trening mięśni dna miednicy
Sensual Twerk
Ceramika |9-12| – Irina Grishina
Balet dla dzieci |7-10| – Krystyna Strawińska-Goliasz
Balet dla dzieci |8-12| – Krystyna Strawińska-Goliasz
Szydełkowanie
TAI CHI – Mariola Matyjasek
Capoeira |5-7|
Wokal |indywidualnie| – Weronika Kmita
Body ballet & stretching – Magdalena Tandek
Vinyasa Joga – Agnieszka Bogusławska
Capoeira |8-12|
Szachy |6-14|
Keyboard |indywidualnie| – Wiesław Kalbarczyk
Digital Art |8-11|
Włoski |średnio zaawansowani|
Włoski |początkujący|
Ukulele / Gitara |indywidualnie| – Maciej Zakrzewski
Aerodance – Jacek Rembieliński
Digital Art |12-15|
ATM Artysta |6-16|
Tango Argentyńskie |średnio zaawansowani|
Szachy |6-12|
Wstęp do szycia |dzieci|
TAI CHI – Arkadiusz Gołygowski
Baby DANCE – Akademia Tańca Reliese
Wstęp do szycia |średnio zaawansowani|
Hip hop |10-13|
Ceramika |10-14| – Irina Grishina
Autentyczność Chaplina – ATM Artysta
Wstęp do szycia
Szachy |6-99|
Gimnastyka korekcyjna „Zdrowe plecki” |5-10|
Angielski |5-6| – Clever Duke
Gimnastyka korekcyjna „Zdrowe plecki” |7-13|
Ceramika – Irina Grishina
Zajęcia Konstruktorskie |4-6|
Taniec Nowoczesny dla początkujących |11+| – Akademia Tańca Reliese
Taniec Nowoczesny dla początkujących |7-10| – Akademia Tańca Reliese
Szermierka |13-99|
Angielski |A1| – Clever Duke
Balet dla dzieci |5-7| – Magdalena Tandek
Skrzypce / pianino |indywidualnie| – Olha Korolevska
Balet dla dzieci |5-7| – Magdalena Tandek
Baby Balet |3-4| – Magdalena Tandek
Zajęcia sportowe z elementami jogi |6-9|
Tango Argentyńskie |kontynuacja|
Perkusja |indywidualnie| – Konrad Kubalski
Robotyka dla dzieci |5-12|
Tango Argentyńskie |zaawansowani|
Architekturki
Eksperymenty dla dzieci |5-12|
Tango Argentyńskie |początkujący|
Breakdance
Ceramika Poranny Relaks – Sławomira Wardzyńska
Perkusja |indywidualnie| – Bartosz Miecznikowski
Balet dla dzieci |4-6| – Krystyna Strawińska-Goliasz
Ty też możesz śpiewać
Ceramiczne czwartki – Sławomira Wardzyńska
Judo |4-8|
Gitara – Violetta Kravets
Angielski |A2 kontynuacja| – Clever Duke
Filmowanki | Szkoła Filmowa Akcja! |4-6|
Programowanie Minecraft |7-10|
Joga – Monika Jeziorska
Dziecięcy zespół folklorystyczny Poleczka |4-5|
Projektowanie i druk 3D |12+|
Improwizacja Kontaktowa
Filmowcy | Szkoła Filmowa Akcja! |7-11|
Zdrowy kręgosłup – Monika Jeziorska
Dziecięcy zespół folklorystyczny Poleczka |6-11|
Projektowanie i druk 3D |9-12|
Szermierka |8-9|
Warsztaty z tworzenia biżuterii |6-12|
Projektowanie i druk 3D |6-9|
Filmoznawcy | Szkoła Filmowa Akcja! |12-18|
Szermierka |10-13|
Pilates – Monika Jeziorska
Rusz biodra!
Balet dla dorosłych |początkujący| – Magdalena Tandek
NEXT STEP – kurs uzupełniający do Egzaminu ósmoklasisty CKE
Rysunek i Malarstwo |6-13| – Active Soul
Język Japoński
Balet dla dzieci |5-8| – Krystyna Strawińska-Goliasz
Rysunek i malarstwo |10-15| – Lucyna Makowska
Zumba Kids |6-9|
Zajęcia sportowe z elementami jogi |10-13|
Ceramika |6-9| – Irina Grishina
Francuski |A1 kontynuacja| – Clever Duke
Joga Flow – Renata Miszewska
Plastyka |7-9| – Lucyna Makowska
Popołudnie z malarstwem – Łukasz Dymiński
Francuski |A1 początkujący| – Clever Duke
Balet dla dzieci |4-7| – Krystyna Strawińska-Goliasz
JogoPilates – Małgorzata Mostowska
Makrama – Sylwia Pronosow
Gimnastyka Słowiańska
Toggle Sliding Bar Area
Page load link
Przejdź do góry